Aktualności O Izbie Jednostki organizacyjne Szkolenia Dokumenty Kontakt
Aktualności
Regionalny finał XIX edycji ogólnopolskiego konkursu BHP
2019-04-11
W dniu 10 kwietnia 2019 r. w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu odbył się regionalny finał XIX edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „BEZPIECZNIE OD STARTU”.
Organizatorem finału regionalnego była Izba Rzemieślnicza w Kaliszu oraz Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu oddział w Ostrowie Wlkp.

Do finału przystąpiło 16 uczniów reprezentujących 6 organizacji cechowych zrzeszonych w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu.
Zwycięzcą etapu regionalnego został Mateusz Walendowski reprezentujący Cech Rzemiosł Różnych w Pleszewie, drugie miejsce zajęła Kinga Kulas reprezentująca Cech Rzemiosł Różnych w Ostrowie Wlkp. i to oni będą reprezentowali Izbę Rzemieślniczą w Kaliszu w finale ogólnopolskim, który odbędzie się 22 maja 2019 r. w Warszawie. Trzecie miejsce zajął reprezentant Cechu Rzemiosł Różnych w Kępnie – Patryk Ruzik.

W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się reprezentanci Cechu Rzemiosł Różnych w Pleszewie, drugie miejsce zajęli przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie., a trzecie miejsce zajęli reprezentanci Cechu Rzemiosł Różnych w Ostrowie Wlkp.