Aktualności O Izbie Jednostki organizacyjne Szkolenia Dokumenty Kontakt
Aktualności
III KONKURS FRYZJERSKI POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI IM. MISTRZA JANUSZA SZYMAŃSKIEGO
2019-04-02
W dniu 31.03.2019 r. w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu odbyła się III edycja konkursu Fryzjerskiego Południowej Wielkopolski im. Mistrza Janusza Szymańskiego. W konkursie uczestniczyło 50 uczniów fryzjerstwa ze szkół zawodowych oraz techników z terenu: Kępna, Jarocina, Pleszewa, Ostrowa Wlkp., Kalisza oraz Ostrzeszowa.
Sekcji Fryzjerska wyłoniła 9 osobową komisję konkursową w osobach:
Ewa Ibron, Lidia Leszczyńska, Irena Cicha , Jolanta Łukasik, Monika Kołodziejek ,Maria Kostrzewska, Monika Maciejewska, Barbara Andrzejczak, Artur Dziembowski.


SPONSORZY KONKURSU FRYZJERSKIEGO  IM. JAN SZYMAŃSKIEGO:
1.    STUDIO SZKOLENIOWE ANTOINE HAIR INSTITUTE SP. Z O.O.  Z OSTROWA WLKP.
2.    HURTOWNIA ITALIA HAIR Z KALISZA
3.    FIRMA DECO SP. Z O.O. Z KALISZA
4.    FIRMA PONIK’S Z OSTRZESZOWA
5.    CENTRUM WSPARCIA RZEMIOSŁA, KSZTALCENIA  DUALNEGO I ZAWODOWEGO  W KALISZU
6.    SALON FRYZJERSKO – KOSMETYCZNY EWA IBRON
7.    SALON FRYZJERSKI MARIA KOSTRZEWSKA  
8.    SALON FRYZJERSKI ”LIDIA” LIDIA LESZCZYŃSKA
9.    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE  PATRYCZEK  „FRYZ SHOP”
10.  ZWIĄZEK RZEMIEŚLNIKÓW CECHOWYCH Z KALISZ

Wyniki III konkursu fryzjerskiego południowej Wielkopolski im. Mistrza Jana Szymańskiego
Konkurencje damskie:
a)    Włosy w plecionkach i warkoczach
I  Klaudia Strzelczyk - Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie
II  Ewelina Lis - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza  Kwiatkowskiego w Jarocinie
III  Agata Mejza - ZSP nr 2 w Kępnie

WYRÓŻNIENIA:
Julia Bródka - Zespół Szkół Usługowo Gospodarczych w Pleszewie
Kinga Kulas - Zespól Szkół Usługowych w Ostrowie Wlkp.
Natalia Kozłowska - Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie

b)   Fryzura z fal i pierścieni na mokro a’la Monroe I  Kinga Alankiewicz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza  Kwiatkowskiego w Jarocinie
II  Weronika Węcławiak - Zespół Szkół Zawodowych  im. Zesłańców Sybiru

WYRÓŻNIENIA:
Agata Mezja

c)    Kolorowa awangarda
I   Agata Mejza
II  Kornelia Zawidzka - Zespól Szkół Usługowych w Ostrowie Wlkp.
III  Weronika Murach - Zespól Szkół Usługowych w Ostrowie Wlkp.

WYRÓŻNIENIA:
Sandra Florczak - Zespól Szkół Usługowych w Ostrowie Wlkp.
Patrycja Łuczak - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza  Kwiatkowskiego w Jarocinie

d)    Upięcie fryzury ślubnej z długich  włosów
I  Sylwia Lis - Zespól Szkół Usługowych w Ostrowie Wlkp.
II  Małgorzata Rachwał-Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich  w Ostrzeszowie
III  Marzena Łakomy-ZSP nr 2 w Kępnie
IV  Magdalena Sulkowska-Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie

WYRÓŻNIENIA:
Agata Mejza
Dorota Szewczyk - Zespól Szkół Usługowych w Ostrowie Wlkp.

Konkurencje męskie:
a)    Najmodniejsze cięcia męskie
I  Michał Stempień - Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie
II  Ewelina Lis
III  Kornelia Zawidzka
IV   chał Małolepszy - Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie

b)    Stylizacja brody
I  Michał Krawczyk - Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie
II  Michał Stempień
III  Ewelina Lis


















.