Aktualności O Izbie Jednostki organizacyjne Szkolenia Dokumenty Kontakt
Aktualności
Regionalny finał XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu BHP
2018-04-11
W dniu 10 kwietnia 2018 r. w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu odbył się regionalny finał XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „BEZPIECZNIE OD STARTU”.

Organizatorem finału regionalnego była Izba Rzemieślnicza w Kaliszu oraz Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu oddział w Ostrowie Wlkp.

Do finału przystąpiło 18 uczniów reprezentujących 6 organizacji cechowych zrzeszonych w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu.
Zwycięzcą etapu regionalnego został Mateusz Walendowski reprezentujący Cech Rzemiosł Różnych w Pleszewie, drugie miejsce zajęła Kinga Kulas reprezentująca Cech Rzemiosł Różnych wOstrowie Wlkp. i to oni będą reprezentowali Izbę Rzemieślniczą w Kaliszu w finale ogólnopolskim, który odbędzie się 23 maja 2018 r. w Warszawie. Trzecie miejsce zajął reprezentant Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie – Maciej Urbaniak.

W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się reprezentanci Cechu Rzemiosł Różnych w Pleszewie, drugie miejsce zajęli przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych w Ostrowie Wlkp., a trzecie miejsce zajęli reprezentanci Cechu Rzemiosł Różnych w Kępnie oraz Cechu Rzemiosł Budowlanych i Różnych w Kaliszu.

.