Aktualności O Izbie Jednostki organizacyjne Szkolenia Dokumenty Kontakt
Aktualności
Gratulacyjna dla naszych rezprezentantów w Konkursie Wiedzy O Zasadach BHP „Bezpiecznie od startu”
2017-06-21
W dniu 13 czerwca 2017 r. w Izbie Rzemieślniczej odbyła się uroczystość gratulacyjna dla naszych rezprezentantów  w Konkursie Wiedzy O Zasadach BHP „Bezpiecznie od startu”-Mateusza Walendowskiego i Marleny Przybył, którzy drużynowo zajęli I miejsce w etapie ogólnopolskim konkursu, natomiast indywidualnie  I i III miejsce.

Listy uznania za wkład w przygotowanie uczniów otrzymali również: Dyrektor ZSUG w Pleszewie Pani Iwona Kałużna, Dyrektor ZSP nr 1 w Ostrzeszowie Dariusz Grzesik, nauczyciele -Izabela Mikstacka-Mikuła oraz Dariusz Grzesik, mistrzowie szkolący nagrodzonych uczniów Hieronim Garsztka oraz Adam Ladndzwojczak. W spotkaniu uczestniczyli  przedstawiciele Rady i Zarządu Izby Rzemieślniczej w  Kaliszu  dyrektorzy i kierownicy cechów z terenu naszej Izby, przedstawiciel Senatora RP Andrzeja Wojtyły oraz  Posła RP Jana Mosińskiego, Dyrektor PIP w Ostrowie Wlkp.- Tomasz Kozłowski oraz główny specjalista w PIP Andrzej Zalejski, który współpracuje z nami przy organizacji konkursu na etapie regionalnym,  Dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła,Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu Magdalena Sekura-Nowicka.

Na ręce laureatów zostały złożone liczne listy gratulacyjne, a także nagrody.

Podczas spotkania nastąpiło przekazanie przez Związek Rzemieślników Cechowych z Kalisza sztandaru Ogólnopolskiemu Cechowi Rymarzy,a  także wręczono odnaczenia zasłużonym rzemieślnikom.

.