Aktualności O Izbie Jednostki organizacyjne Szkolenia Dokumenty Kontakt
Aktualności
Regionalny finał XVII edycji ogólnopolskiego konkursu BHP
2017-04-06
W dniu 05 kwietnia 2017 r. w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu odbył się regionalny finał XVII edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „BEZPIECZNIE OD STARTU”.

Organizatorem finału regionalnego była Izba Rzemieślnicza w Kaliszu oraz Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu oddział w Ostrowie Wlkp.

Do finału przystąpiło 17 uczniów reprezentujących 6 organizacji cechowych zrzeszonych w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu.

Zwycięzcą etapu regionalnego została Marlena Przybył z Cechu Rzemiosł Różnych w Ostrzeszowie, drugie miejsce zajął Mateusz Walendowski reprezentujący Cech Rzemiosł Różnych w Pleszewie i to oni będą reprezentowali Izbę Rzemieślniczą w Kaliszu w finale ogólnopolskim, który odbędzie się 31 maja 2017 r. w Warszawie. Trzecie miejsce zajął reprezentant Cechu Rzemiosł Różnych w Pleszewie – Dawid Łączny.

W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się reprezentanci Cechu Rzemiosł Różnych w Ostrowie Wlkp., drugie miejsce zajęli przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych w Pleszewie, a trzecie miejsce zajęli reprezentanci Cechu Rzemiosł Różnych w Kępnie.

 

.