Aktualności O Izbie Jednostki organizacyjne Szkolenia Dokumenty Kontakt
Konkurs „Jakie znasz zawody?” 2018

Szanowni Państwo,

Wzorem ubiegłych lat Izba Rzemieślnicza w Kaliszu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Jakie znasz zawody?” skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym, szkół podstawowych  oraz gimnazjalnych.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie rysunku, fotografii lub krótkiego filmu przedstawiającego wykonywanie wybranego zawodu rzemieślniczego. Prace powinny w ciekawy sposób przedstawiać zawód i koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy.

Poznając różne zawody młodzież zdobywa wiedzę o życiu społecznym i gospodarczym oraz uczy się szacunku dla pracy innych. Udział w konkursie pozwoli na rozwijanie zainteresowań artystycznych poprzez wykonanie rysunków, zdjęć czy filmów. Wpłynie on również pozytywnie na kreatywność oraz umiejętność prezentowania własnych obserwacji i przemyśleń.

Serdecznie zapraszamy
Z poważaniem Prezes Zarządu Ryszard Glapa

 

KONKURS "JAKIE ZNASZ ZAWODY?"
Konkurs filmowy dla uczniów gimnazjów
Dokumenty do pobrania: plik 1 , plik 2


KONKURS "JAKIE ZNASZ ZAWODY?"
Konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych
Dokumenty do pobrania: plik 1 , plik 2


KONKURS JAKIE ZNASZ ZAWODY?
konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym
Dokumenty do pobrania: plik 1 , plik 2

 

Organizatorem konkursów na etapie regionalnym jest Izba Rzemieślnicza w Kaliszu. Koordynatorem regionalnym jest Agnieszka Gralak, tel. 62 593 00 55. Termin nadsyłania prac na etapie regionalnym upływa 30.03.2018 r. Prace na etapie regionalnym należy dostarczyć osobiście lub pocztą wraz z wymaganymi załącznikami do siedziby Izby:
ul. Częstochowska 93 f, 62-800 Kalisz.

.