Aktualności O Izbie Jednostki organizacyjne Szkolenia Dokumenty Kontakt
Aktualności
Regionalny finał XV I edycji ogólnopolskiego konkursu
2016-04-07
05 kwietnia 2016 r. w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu odbył się regionalny finał XVI edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „BEZPIECZNIE OD STARTU”.

Organizatorem finału regionalnego była Izba Rzemieślnicza w Kaliszu oraz Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu oddział w Ostrowie Wlkp.

Do finału przystąpiło 22 uczniów reprezentujących 7 organizacji cechowych zrzeszonych w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca w Koźminie Wlkp.

Zwycięzcą etapu regionalnego został Dawid Łączny z Cechu Rzemiosł Różnych w Pleszewie, drugie miejsce zajęła Roksana Mikołajczyk reprezentująca Cech Rzemiosł Różnych w Ostrzeszowie i to oni będą reprezentowali Izbę Rzemieślniczą w Kaliszu w finale ogólnopolskim, który odbędzie się 19 maja 2016 r. w Warszawie. Trzecie miejsce zajęła reprezentantka Cechu Rzemiosł Różnych w Ostrowie Wlkp.– Weronika Ratajczak.

W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się ponownie reprezentanci Cechu Rzemiosł Różnych w Ostrzeszowie, drugie miejsce zajęli przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych w Pleszewie, a trzecie miejsce zajęli reprezentanci Cechu Rzemiosł Różnych w Sycowie.